Robot uygulamaları, robotic application, welding, handling, kaynak, paletleme, makine besleme
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
    Kaya Robotik Otomasyon Makinları İmalatı ve Mühendislik Hizmetleri San Tic. Ltd.Şti.

Anasayfa

KUKA endüstriyel robotları

KR 1000 titan

KR 1000 titan, ağır yüklere yönelik güçlü robotumuzdur. Altı eksenli robot, en ağır yapı parçalarını ile bileşenleri çok uzun mesafelerde bile güvenle ve hassas bir şekilde taşır.

KR 16

KR 16, çok yönlü ve altı eksenli bir endüstriyel robotumuzdur. Kolayca genişletilebilir ve farklı kombinasyonlarda mevcuttur. Mafsallı kinematiği sayesinde düşük yük taşıma kapasitesi aralığında tüm nokta ve yörünge kontrol görevleri için mükemmel bir işbirliği sunar.

KR 470-2 PA

Der KR 470-2 PA, mallarınızı en dar alanlarda bile güvenilir, dikkatli ve hızlı bir şekilde paketleyip toplar. Paletleme makinesi, ağır yük taşıma kapasitesi aralığında yüksek çevrim süreleri oluşturur ve özellikle de çok yönlüdür.

KR 20

KR 20, 20 kilogramlık yüksek taşıma kapasiteli ile esnek endüstriyel robotumuzdur. Çok yönlülüğü sayesinde çok çeşitli uygulama alanlarını kapsar ve birçok alanda kullanılabilir.

KR 30

KR 30, en kısa çevrim sürelerinde rakipsiz bir tekrarlanma doğruluğu ile yüksek kalite sağlar. Böylece, altı eksenli robot yapı parçalarının işlenmesi, yapı parçaları veya lazer uygulamalarının ölçülmesi gibi uygulamalara mükemmel derecede uymaktadır.

KR 30 JET

Robot sistemi KR 30 JET; lineer aks, mafsallı kol robotu ve JET TRACK aks modülünden oluşur. Baş üstü, veya yandan montaj yapılabilmesi, değişken modeli ve lineer biriminin uzunluğu sayesinde, üretim sürecini gereksinimlerinize göre bu otomasyon sistemine uyarlayabilirsiniz. 

KR 360 FORTEC

KR 360 FORTEC, akıllı tesis konseptleri için altı eksenli ağır yük robotumuzdur. Endüstriyel robot, yüksek hassasiyeti ve maksimum menzili ile ağır yükler ve özellikle de ağır yapı gruplarının işlenmesi için uygundur.

KR 40 PA

KR 40 PA, en küçük ve en hafif paletleme robotumuzdur. Özellikle paletleme için tasarlanan ve Avrupa standartlarındaki paletlerin istiflenmesi için mükemmel olan endüstriyel robotlar ile yüksek hızlılık ve hassasiyet elde edersiniz.

KR 6

KR 6, gerçekten hareket uzmanıdır ve düşük yük taşıma kapasitesine yönelik en küçük robotumuzdur. Kompakt ebadı sayesinde birçok uygulama için masraf ve yer tasarrufu sağlayan hücre konseptleri sağlamaktadır.

KR 60

Altı eksenli robot, neredeyse bütün sanayi kollarında görülür. KR 60; oldukça esnek ve çok yönlüdür, bu nedenle de sadece otomobil sanayisi bu üründen yararlanmaz. Çünkü orta yük taşıma kapasitesi için olan robotlar, rakipsiz çevrim süreleri ile etkili tesis konseptlerine uygun şekilde tasarlanmıştır.

KR 600 FORTEC

KR 600 FORTEC ağır yük robotu, çok yönlülüğü sayesinde yüksek taşıma kapasitesinde çok sayıda uygulama için elverişlidir. Bir döküm robotu olarak ayrıca düşük yatırım maliyetlerinde en iyi performansı sağlayabiliyor.

KR 700 PA

KR 700 PA, ağır taşıma kapasiteleri için ideal paletleme robotunuzdur. Olağanüstü erişim mesafesi ve kompakt yapısı sayesinde her uygulama için idealdir. Ne için kullandığınızın bir önemi yok: Size en iyi çevrim süresini garanti eder.

KR AGILUS fivve

KR AGILUS fivve, küçük robot serimizin hızlı, beş eksenli robotudur. Daha yüksek hassasiyet ile sürekli olarak yüksek çalışma hızı sağlar ve daha az yer gereksinimi ile oldukça uyarlanabilir. 

KR CYBERTECH ARC nano

KR CYBERTECH ARC nano ürün ailesi, gaz altı kaynağı, yapıştırma ve sızdırmazlık maddesi uygulaması gibi üretim hattı uygulamaları için optimize edilmiştir. Endüstriyel robotlar, az masrafla maksimum ekonomiklik sağlama konusunda ideal bir performans ve yanı sıra yüksek bir performans yoğunluğu temin eder.

KR CYBERTECH

KR CYBERTECH serisinin endüstriyel robotu en düşük taşıma kapasitesi sınıfında en yüksek performans yoğunluğu sağlayan dünyadaki en kapsamlı model paletini sunar. Yer tasarruflu hücre konseptleri için idealdir ve çok düşük maliyetle en yüksek performans sunar.

KR CYBERTECH nano

Yüksek performans yoğunluğunda en iyi performans: KR CYBERTECH nano ürün ailesinin özel işlem robotları, küçük yapı parçalarını kullanmak üzere mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Minimum yatırım ve enerji maliyetleri ile maksimum çeşitlilikteki ekonomik hareket alanlarından yararlanın.

LBR iiwa

Hassas montaj çalışmalarına yönelik hafif yapılı robotumuz LBR iiwa sayesinde çalışma alanlarındaki koruyucu parmaklık gereksinimi ortadan kalkar ve insan-robot işbirliğine zemin hazırlanır. 

KR QUANTEC  pro

KR QUANTEC pro, 90 ve 120 kg. arasındaki ağır yükler için optimize edilmiştir. Kompakt, yüksek performanslı ve son derece hassas olup Industrie 4.0 için yeni, yenilikçi hücre konseptlerine olanak sağlar.

KR QUANTEC prime

KR QUANTEC prime, taşıma kapasitesi ve erişim mesafesi arasındaki mükemmel ilişkiye göre ayarlanmıştır. Nokta kaynağı konusunda piyasada bulanan en uygun modeldir. Sağlamlığı ve yüksek hızlanma değerleri sayesinde en yüksek çevrim sürelerini elde eder.

KR QUANTEC press

KR QUANTEC press, pres zincirlemesine özel KUKA endüstriyel robotudur. Yüksek hassasiyeti ve maksimum menzili ile pres hatlarının yüklenmesi, boşaltılması ve zincirlenmesinde ilk tercih olarak karşımıza çıkıyor.

KR QUANTEC PA

KR QUANTEC PA ailesi piyasadaki en hızlı, en hassas ve en sağlam paletleme robotunu sunmaktadır. Maksimum kompaktlığa ve en iyi işlem etkinliğine odaklanın.

KR QUANTEC ultra

KR QUANTEC ultra, KR QUANTEC serisinin en güçlü, en sağlam ve en hassas robotudur. Her konumda maksimum verim sağlar ve diğer seri üyelerinin de olduğu gibi dinamik, ince ve performanslıdır. KR QUANTEC ultra, konsola monte edilen robotlar arasında en yüksek performans sınıfındadır.

KR 3 AGILUS

KUKA, minimum alanlarda istifleme konusunda uzmandır. KR 3 AGILUS ile 3 kilo sınıfına ait robotlar için yeni standartlar getiriyoruz. Bu hafif robot; sadece 600 x 600 mm büyüklüğündeki üretim hücrelerinde özellikle hassas, çevik ve ucuz maliyetli en küçük yapı parçalarını üretir. 

KR 210-2 F exclusive

exclusive modelindeki KR 210-2, döküm işleri için etkili bir hücre konsepti sağlar. KR 210-2 F exclusive, aşırı koşullar altında dahi mutlak verim elde eder.

KR QUANTEC nano

KR QUANTEC nano, KR QUANTEC serimizde en hafif ve en kompakt robottur. Özellikle nokta kaynağı için uygundur ve daha düşük yatırım masraflarında en iyi işlem sonuçlarını temin eder.

KR QUANTEC extra

KR QUANTEC extra, ailesinin en çok yönlü robotudur. Bu robot, 90 ila 210 kg'lık taşıma kapasitesi ve maksimum 3100 mm'lik erişim mesafesi ile çeşitli uygulamalara olanak sağlamaktadır. Rağbet gören bu robot, nihai hız ve maksimum hassasiyet için en uygun hale getirilmiştir.

KR CYBERTECH ARC

KR CYBERTECH ARC ürün serisinin yeni endüstriyel robotları yüksek hassasiyet ve performansları ile kendilerini kanıtlıyorlar. Az bakım gerektiren seri özellikle düşük maliyeti garanti eder.

KR AGILUS sixx

KR AGILUS sixx, yüksek çalışma hızları için tasarlanmış kompakt, altı eksenli robotumuzdur. Farklı versiyonlar, montaj konumları, erişim mesafeleri ve taşıma kapasiteleri sayesinde bu küçük robotu hassasiyet ustası olarak karşımıza çıkmaktadır.

KR 60 JET

KR 60 JET, 30 metreye kadar mükemmel işletim işlevleri ve malzeme işlemi için tasarlanmış bir otomasyon sistemidir. Yandan veya baş üstü konumlandırabildiğiniz esnek lineer aks ve mafsallı kol robotunun kombinasyonu sayesinde otomatikleştirilmiş imalat süreçlerinde büyük çalışma alanlarından faydalanırsınız.

KR 500 FORTEC

KR 500 FORTEC, birçok uygulamaya uyan, çok yönlü ağır yük robotumuzdur. Makine-takım modeli yüksek taşıma kapasitesine sahip freze için uygunken Foundry (döküm) versiyonu dökümhanedeki ağır yük görevleri için son derecede uygundur.

KR 300-2 PA

Der KR 300-2 PA, esnek bir şekilde her duruma uyum sağlayan bir paletleme robotudur. Ağır yükleri de hızlı ve doğru bir şekilde yükleyip paketler. Bu paletleme makinesi, optimum çevrim süreleri ile ağır yük alanındaki görevleri yerine getirir.


KUKA endüstriyel robotları

KUKA endüstri robotları konusunda geniş bir mal çeşitliliği sunar. Zorlu görevler için bile en uygun robotu bizimle bulabilirsiniz:

 • Çeşitli taşıma kapasitesi ve erişim mesafeleri ile farklı versiyonlarda olan ve neredeyse bütün boyutlarda bulunan Altı eksenli robot
 • İnsan ve robot arasında doğrudan iş birliği sağlayanİRİ yetenekli hafif yapılı robot
 • Aşırı çevre koşulları içinsıcağa ve kire dayanıklı robotlar
 • Yüksek hijyen talepleri içintemiz-oda versiyonundaendüstri robotları
 • Takım tezgahlarında kullanım için su geçirmez donanımda küçük robotlar
 • Pres zincirlemesinde büyük parçaların yüklenmesi ve boşaltılması için olağanüstü erişim mesafesine sahip pres zincirleyiciler
 • Tüm türden işleme görevlerinin gerçekleştirilmesi içinpaletleme robotları
 • Doğruluk ve yüksek hareketlilikle donatılmış kaynak robotu
 • Tüm modellerde mevcut konsol robot
 • Azami hassasiyet