Robot uygulamaları, robotic application, welding, handling, kaynak, paletleme, makine besleme
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    Kaya Robotik Otomasyon Makinları İmalatı ve Mühendislik Hizmetleri San Tic. Ltd.Şti.

Danışmanlık

DANIŞMANLIK

                  
   Firmamız verdiği hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedeflemekte, bu amaçla satış sonrası ürün ekipman veya sistemin devreye alınması, kullanıcı eğitimlerinin verilmesi, garanti kapsamı dahilinde veya dışında servis ve bakım hizmetlerinin verilmesinin yanında danışmanlık hizmetleri de sağlayabilmektedir. 

   

   Kaya Otomasyon sistemlerinize ekonomik çözümler sunan, elektrik, elektronik ve makina alanında otomasyon hizmeti veren bir mühendislik firmasıdır. Sektörde 2017 yılına dayanan tecrübesi ve Ar-Ge'ye verdiği önemle Türk sanayicisinin hizmetindedir.

Müşterilerimize en uygun çözümleri geliştirerek, mümkün olan en kısa süre içerisinde hizmet ulaştırmak temel politikamızdır.doğru projelendirme ve zamanında teslimin başarıya giden yolun önemli parametrelerinden olduğunu bilen Permo otomasyon teknik desteği sürekli kılmanın önemini unutmamaktadır.

Uygun çözümler ile müşterilerinin karlılığını arttırmayı kendisine misyon olarak belirleyen firmamız, sürekli müşteri memnuniyeti felsefesiyle yaşamaktadır.

Ürün kalitesini arttırırken işgücü maliyetlerinizi azaltmanız gerekiyorsa çözüm, Kaya Otomasyondur Ücretsiz imalat analizi için bizi arayın!