Robot uygulamaları, robotic application, welding, handling, kaynak, paletleme, makine besleme
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    Kaya Robotik Otomasyon Makinları İmalatı ve Mühendislik Hizmetleri San Tic. Ltd.Şti.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA    Kaya Robotik Otomasyon Makinları İmalatı ve Mühendislik Hizmetleri San Tic. Ltd.Şti.  2017yılında bir  sistem  evi olarak kurulmuş olup; ticari faaliyetine başlamıştır.Bu süreç zarfında talep geldikçe proje yazılımı ve uygulamaları yapılmıştır.

   Ticari hayatı boyunca birbirinden farklı birçok projeyi tamamladı. Zamanla özel çözüme odaklı yazılım arayışında olan kurumların aradığı bir yazılım evi haline geldi. Bunda temel etken her projenin aynı titizlikle yapılması yazılımda kalite ve ileri teknoloji anlayışının hakim olmasıdır.

   Sektöründe öncü olan Kaya Robotik Otomasyon Makinları İmalatı ve Mühendislik Hizmetleri San Tic. Ltd.Şti. güven ve memnuniyeti ön planda tutan müşteri odaklı bir yönetim anlayışını benimsemektedir

   Sürekli gelişim ve öğrenme vazgeçilmez  değerler  olarak  şirket kültürü içinde yer almaktadır. Kaya Robotik Otomasyon Makinları İmalatı ve Mühendislik Hizmetleri San Tic. Ltd.Ştiçalışanları bu ilkeler ışığında kaliteli, çözüm odaklı çalışmalarıyla başarı sağlamıştır.

   Makine İmalatçıları, Fabrikalar Ve Endüstriyel sektörde faaliyet gösteren tüm firmalara bu ilkeler ışığnda hizmet  sunmaktayız

KALİTE,ÇEVRE VE İŞ SAĞLIĞI POLİTİKAMIZ;

Permo  Elektrik sektöründe lider firma olarak;

-Müşterilerimizin beklentilerini doğru anlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak,

-Müşteri geri bildirimlerini ve teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet kalitemizi geliştirmek,

-Kalifiye personel ve en iyi tedarikçileri seçerek işimizi profesyonelce yapmak ve esnek  olmak,

-Siparişlerimizi doğru ve zamanında teslim etmek,

-Çevreye olumsuz etkilerimizi en aza indirmek, kirliliği ve iş kazalarını önlemek ve sürekli gelişmeyi sağlamak için gerekli planlamaları yapmaktır.