Robotik

Teknolojiye tutkumuz ve geleceğe inancımız ile;

Otomotiv, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, beyaz eşya yan sanayi, cam, mobilya üretiminden lojistiğe kadar bir çok sektörde sunduğumuz farklı mühendislik çözümlerimiz ile müşterimize kapasite artışı, verimlilik, iş güvenliği, izlenebilirlik katma değerleri sunuyoruz.

Kaya Robotik ile Yeni Nesil Akıllı Otomasyon.

Endüstriyel Robotlar ile Endüstriyel Otomasyon hizmetleri ve çözümleri sunuyoruz. Kısa sürede sektördeki yükselen başarımız, detaylı, farklı mühendislik yaklaşımımıza dayanmaktadır. 

Robotik çözümlerimiz ihtiyaçlarınızı her zaman eksiksiz şekilde karşılar. İnsan gücünü azaltmak, hataları ortadan kaldırmak, üretkenlik ve doğrulukta yüksek başarıya ulaşmak için tasarlanan robotik çözümlerimiz, bütün endüstriyel alanlarda çeşitli uygulamalar için mevcuttur.

Tutkumuz: insanlar, robotlar ve mükemmellik

Dijital çağda iş dünyası yeni fırsatlar sunuyor. Bu fırsatları tüm sektörlerdeki ve çalışma ortamlarındaki insanlara sunmak istiyoruz. Kaya Robotik’te tutkumuzun temeli tam olarak budur. Teknolojik değişimlerden aldığımız haz, benzersiz ürün yeniliklerimizde bize her gün ilham veriyor.

Deneyimimiz: çeşitli iş alanlarında derin bilgi birikimi

Robotik çözümlerimiz son yıllarda önemli ölçüde teknolojik büyüme yaşadı. Kaya Robotik’te çalışma arkadaşlarımızın çeşitli iş alanlarındaki 40 yılı aşkın tecrübesi ve 4.0 teknolojileri ile Kaya Robotik, benzer sektörlerde faaliyet gösteren müşterilere destek olma konusunda benzersiz niteliklere sahiptir. Müşterilerimiz, fabrika otomasyonu hizmetlerinden faydalanabilirler.

Odak noktamız: her gün daha iyi olmak

Sürekli geliştirme, Kaya Robotik’de hepimizin günlük çalışmalarında ayrılmaz bir parçadır. Bütün işlerde, her lokasyonda ve bölgede müşterilerimize en iyi çözümleri sunabilmek için çalışıyoruz. ”Tek noktadan çalışma kültürü” izliyoruz, yetkili ekip ile doğrudan temas, daha hızlı iletişim sağlıyor ve işle ilgili olduğu kadar kişisel olarak da çalışanların ihtiyaçlarına daha hızlı yanıtlar sağlıyor. Bu yaklaşım sayesinde sektör, Kaya Robotik’i endüstriyel robotik konusunda bir otorite ve güvenilir bir otomasyon ortağı olarak görmektedir.
Başa dön