Yapay Zeka

Yapay Zeka Danışmanlığı, Strateji ve Uygulama

Spot (Direnç) , Stud (Perçin) kaynağı, plastik, metal enjeksiyon pres uygulamaları başta olmak üzere, otomotiv, otomotiv yan sanayii, beyaz eşya, cam, jant, lastik üretim sektörlerine yönelik yapay zeka uygulamaları geliştirmekteyiz. Üretim kayıplarını en aza indirecek, çevrim zamanını kısaltacak en uygun makine parametrelerini yapay zeka teknolojisi sayesinde optimize ederek üretiminizin verimliğini arttırıyoruz. Bu konuda danışmanlık, mühendislik hizmetleri veriyor, data analizinden , veri işlemeye , verilerin görselleştirilmesinden ilgili erişime açılmasına kadar geniş bir yelpazede mühendislik hizmetleri sunuyoruz.

Yapay Zeka

Yapay Zekayı (AI) en önemli iş süreçlerinize entegre etmek için Kaya Robotik’in zengin engin endüstri uzmanlığından yararlanın. Hem AI strateji danışmanlığı hem de uygulama stratejisi, AI geliştiricilerimizin derinlemesine dahil olduğu ve deneyimli olduğu faaliyetler arasındadır. Yapay Zeka ve makine öğrenimi algoritmaları, kullanılmayan verileri işlemenize, bir insanın yapamayacağı şekilde trendleri belirlemenize ve sonra belirli hedeflere ulaşmak için kararlar almanıza yardımcı olacaktır.

Makine Öğrenimi

Algoritmalar, işinizi ve süreçlerinizi geliştirmek, giderek daha akıllı ve ilginç ürünler elde etmek için ürünlere ve uygulamalara dahil edilebilir.

  • Müşterilerin davranışlarını analiz eder.
  • Tekrarlanan şablon hareketleri ve anormallikleri keşfeder.
  • Tahminler yapar ve kararlar verir.

Derin Öğrenme

Yapay zekada makine öğreniminin bir alt kümesi olan derin öğrenme, üst düzey veri soyutlamayı modellemek için kullanılan bir algoritmalar koleksiyonudur ve bu tekniklerin tümü, işletmeleri daha önce hiç görülmemiş şekillerde dönüştürmek için ayarlanmıştır. Derin öğrenme, istatistik ve tahmine dayalı modellemeyi içeren veri biliminin önemli bir unsurudur. Derin öğrenme, verimlilik ve izlenebilirlik zorluklarını çözmenin anahtarı olarak hizmetinizdedir.

Tahmine Dayalı Analitik

Tahmine dayalı analitik, geçmiş verilere dayalı olarak gelecekteki sonuçların olasılığını belirlemek için verilerin, istatistiksel algoritmaların ve makine öğrenimi tekniklerinin kullanılmasıdır. Birçok şirket için tahmine dayalı analitik yeni bir şey değil. Ancak, günlük çalışmaları iyileştirmek ve rekabetçi bir farklılaşma sağlamak için çeşitli endüstriler tarafından giderek daha fazla kullanılmaktadır. Amaç, gelecekte ne olacağına dair en iyi değerlendirmeyi sağlamak için geçmişte ne olduğunu bilmenin ötesine geçmektir.

  • İşle ilgili trendleri ve eylemleri tahmin eder.

  • İş açısından kritik riskleri belirler.

  • Verimlik arttıran simülasyonları mümkün kılar.

     

Duyurular

Yenilikçi, fark yaratan mühendislik heyecanımızı ,bizimle paylaşan, vizyonumuzu ileri taşıyacak bir işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyarız; Otomotiv, otomotiv yan sanayi, dökümhaneler, lastik, plastik jant , sektörlerinde müşterilerine katma değer kazandırmış, ödüllü projeler geliştirmiş DATA PROPHET firması ile yapay zeka, büyük veri işleme, endüstri 4.0 uygulamaları geliştirmek üzere beraber çalışma kararı aldık. Türkiye’de endüstriyel otomasyon uygulamalarda, yapay zeka teknolojini kullanan, geliştiren, uygulayan ilk mühendislik şirketi olma gururunu sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

Başa dön